www.hotel-ubytovani.com
Penzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka - disponuje restauracíPenzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka -  je k dispozici letní terasaPenzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Farská louka
Budějovická 118, Lomnice nad Lužnicí 37816
Česká Republika
Pension-Lomnice-Farska-Louka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Farská louka ubytování Lomnice nad Lužnicí Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Farská louka - ubytování Lomnice nad Lužnicí | Vítejte

 
Penzion Lomnice nad Lužnicí Farská louka Nově otevřevý penzion Farská louka se nachází v jihočeském kraji na kraji obce Lomnice nad Lužnicí. kraji. Penzion Farská louka je zasazen do malebné krajiny s množstvím lesů a rybníků. V obci Lomnice nad Lužnicí je autobusové nádraží vzdálené od penzionu Farská louka přibližně 600 m a vlaková zastávka vzdálená přibližně 1,5 km.

Ubytování
Penzion Farská Louka je vhodný pro krátkodobý pobyt, například při služební cestě či výletu po okolí. Penzion Farská louka nabízí levné ubytování o kapacitě 12 lůžek. K ubytování je pro hosty připravený jeden dvoulůžkový pokoj, dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené televizí a WiFi připojením na internet. Sociální zařízení je společné. Parkování pro hosty je zajištěné před objektem.

Restaurace
Kromě ubytovacích služeb nabízí penzion Farská louka gastronomické služby v restauraci o kapacitě 40 míst. Denní nabídka teplých jídel výhodného menu a dále široký výběr minutek. V letních měsících je pro hosty k dispozici terasa s kapacitou 24 míst. Venkovní terasa je oblíbená maminkami s dětmi, přímo pro děti je vybudován dětský koutek vybaven dětským dřevěným domečkem, skluzavkou a pískovištěm.

Společenské akce
Víceúčelový areál Farská louka byl vybudován za účelem získání kvalitního prostředí pro zlepšení kulturně společenského života širokého lomnického regionu. Od začátku roku 2008 je areál v plném provozu a provozovatel společně s Městem Lomnice nad Lužnicí zde pořádá pravidelné kulturní a společenské akce. Pořádají se akce pro všechny věkové kategorie občanů od tradičních akcí, jako je pálení čarodějnic a pouť, přes hudební a taneční festivaly, konzerty a akce pro děti na open air scéně. Penzion Farská louka je pokryt WiFi internetem. Všechny prostory penzionu lze využít pro pořádání firemních a rodinných akcí.

Turistické zajímavosti
Lomnice nad Lužnicí je branou centra jihočeských měst a historických památek. V blízkém okolí Lomnice nad Lužnicí se nachází hrady a zámky: Jindřichův Hradec, Červená Lhota, Třeboň, Hluboká, Český Krumlov, Rožmberk. V Lomnici nad Lužnicí je přímé napojení na turistické a cykloturistické trasy, které dělají z Třeboňska turisticky vyhledávané letovisko. Rybolov, jízda na koni, přírodní koupání. Převážně borové lesy přitahují milovníky procházek, sběru hub a borůvek. V obci Lomnice nad Lužnicí najdete poštu, lékárnu, lékaře, holiče, kosmetický salón nebo masáže.